Mieszkanka gminy Nowa Dęba próbowała oszukać obsługę marketu w Mielcu
Mieszkanka gminy Nowa Dęba dwukrotnie próbowała oszukać obsługę jednego z mieleckich marketów. Narzędziem przestępstwa 66-letniej kobiety były… zasłony

Z ustaleń mieleckiej policji wynika, końcem marca 66-letnia kobieta przyjechała do jednego z marketów w Mielcu, w którym kupiła zasłony okienne za 140 złotych. Następnie udała się do samochodu, gdzie do opakowania z nabytych zasłon włożyła inne – tańsze. Wróciła do sklepu, gdzie próbowała oddać towar przy kasie. Ekspedientka zorientowała się, że to oszustwo. 66-latka stwierdziła więc, że doszło do nieporozumienia i wyszła ze sklepu. Całe zdarzenie zarejestrował jednak sklepowy monitoring.
W połowie kwietnia mieszkanka gminy Nowa Dęba wróciła do tego samego marketu i znów próbowała oszukać ekspedientkę w ten sam sposób. Tak jak wcześniej, kobieta zakupiła zasłony i na parkingu wymieniła towar wkładając inne zasłony do oryginalnego, nowego opakowania, potem wróciła do sklepu. Została jednak rozpoznana i nie pozostała bezkarna. Na miejsce obsługa sklepu wezwała policję.

Funkcjonariusze zatrzymali kobietę, która do Mielca przyjechała z córką. Podczas przesłuchania przyznała się do zarzutów, nie potrafiła jednak logicznie wyjaśnić swego postępowania.
Zabezpieczone zasłony /Fot. KPP Mielec/
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.