Mają sprawców brutalnego pobicia w rejonie Górki Cyranowskiej w Mielcu

Policja schwytała sprawców włamania w Podborzu

Policjanci ustalili i zatrzymali trzech sprawców brutalnego pobicia. Ich ofiarą padło dwóch mieszkańców Mielca. Byli oni kopali i uderzani pięściami po twarzy. Ciosy były tak dotkliwe, że jeden z poszkodowanych trafił do szpitala.

Do pobicia doszło w piątek (01.12), około północy w rejonie Górki Cyranowskiej w Mielcu. Na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że dwóch mężczyzn zostało dotkliwie pobitych przez grupę osób.

Okazało się, że agresorzy wcześniej uszkodzili jeszcze szybę w budynku jednej z firm. Oprawcy uciekli z miejsca zdarzenia.

Sprawcami brutalnego pobicia okazali się trzej mężczyźni, którzy są mieszkańcami Mielca. Zostali oni zatrzymani i przedstawiono im zarzut pobicia. Wszyscy przyznali się do winy.

Przejeżdżający samochodem świadkowie, widząc zaistniałą sytuację, zatrzymali się, żeby zobaczyć co się dzieje. Udzielili pomocy pokrzywdzonym i wezwali służby ratownicze. Jeden z mężczyzn z obrażeniami trafił do szpitala w Mielcu.

Na miejscu mundurowi zabezpieczyli ślady i rozpytali świadków. Po analizie zapisu z pobliskiego monitoringu, funkcjonariusze ustalili przebieg zdarzenia i tożsamość napastników.

Decyzją prokuratora, wobec mężczyzn zastosowano środki zapobiegawcze w postaci dozoru, zakazu zbliżania się do pokrzywdzonych i zakazu opuszczania kraju.

W sprawie trwają dalsze czynności.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.