MIELEC. Był tak pijany, że nie trafił koszem w drzwi, tylko w samochód

Policja schwytała sprawców włamania w Podborzu

Policjanci zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który kilka dni temu na mieleckiej starówce zniszczył peugeota. Jak się okazało, zrobił to przypadkowo, bo zamierzał zdewastować drzwi pobliskiego lokalu. Był jednak tak pijany, że nie trafił w cel, w który zamierzał.

O zdarzeniu, do którego doszło na ulicy Krótkiej w Mielcu, dyżurnego policji powiadomiła właścicielka zniszczonego auta. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że sprawca chwycił za kosz i chcąc zniszczyć drzwi znajdujące się w pobliżu lokalu, uderzył nim w zaparkowany tam samochód.

Posługując się rysopisem wandala, który został podany przez świadków zdarzenia, policjanci już po chwili, kilka ulic dalej, zatrzymali mężczyznę. Był pijany. Miał 2 promile alkoholu w organizmie.
41-latek trafił do policyjnego aresztu. Kiedy wytrzeźwiał policjanci przedstawili mu zarzut uszkodzenia pojazdu. Wartość strat wyceniona została wstępnie na kwotę 5 tysięcy złotych. Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa, jednak nie potrafił wyjaśnić swojego zachowania. Za uszkodzenie mienia grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. W sprawie trwa postępowanie.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.