Udostępnij tą wiadomość i pomóż w odnalezieniu Marka Domańskiego

Zdjęcie ilustracyjne.
Mielecka policja poszukuje zaginionego Marka Domańskiego (49 l.), który w środę (18.04) opuścił miejsce zamieszkania i udał się na działkę przy ul. Partyzantów. Tam wykonywał prace ogrodowe. Potem ślad po nim zaginął. Nie wrócił do miejsca zamieszkania, nie nawiązał też kontaktu z rodziną.
Rysopis zaginionego: szczupła budowa ciała, włosy krótkie, rude i proste, wąsy rude, wzrost około 175 cm, waga ciała 65 kg ciała. W dniu zaginięcia Marek Domański ubrany był niebieskie spodnie i zieloną bluzę typu moro, zieloną bluzę, zieloną koszulę zapinaną oraz czarne buty za kostkę. Każdy kto posiada jakiekolwiek informacje na temat zaginionego proszony jest o kontakt z policją.O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.