Znęcał się nad swoją żoną psychicznie i fizycznie. Groził jej, że ją zabije

Plaga kradzieży w mieleckich sklepach. Znikają artykuły spożywcze i alkohol

Najbliższe trzy miesiące w areszcie spędzi 41-letni mieszkaniec Mielca, który znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją żoną. Bardzo możliwe, że potem trafi za kraty więzienia.
Zawiadomienie o znęcaniu złożyła pod koniec ubiegłego miesiąca pokrzywdzona 40-letnia mieszkanka Mielca. Z jej relacji wynikało, że mąż od dłuższego czasu znęcał się on nad nią psychicznie i fizycznie, grożąc przy tym pozbawieniem życia.

41-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Jednocześnie, na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, prokurator skierował wniosek o tymczasowy areszt dla mężczyzny.

Decyzją sądu mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi za kratami zakładu karnego.

Policja apeluje do mieszkańców, aby zgłaszać każdy przypadek przemocy domowej.
– Każdy ma prawo czuć się bezpiecznie. Nie wstydźmy się szukać pomocy. Zareagujmy nim będzie za późno – przekazują mundurowi.
O Mielec Lokalnie 3107 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.