Kronospan Mielec informuje, że będzie walczyć z koronawirusem. Co zamierza?

Firma Kronospan poinformowała dziś (20.03), że w związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem wprowadziła zmiany w systemie pracy na terenie mieleckiego zakładu.

Bezpieczeństwo naszych pracowników i zachowanie najwyższych standardów jest dla nas priorytetem  – podkreśla Kronospan, przedstawiając siedem najważniejszych zmian, które wdraża:

  1. Wprowadziliśmy procedury bezpieczeństwa, które chronią zdrowie naszych pracowników. Ograniczyliśmy kontakt z kierowcami przywożącymi i odbierającymi towar.
  2. Osoby, które muszą wjechać na teren naszego zakładu, są zobowiązane do stosowania się do procedur bezpieczeństwa m.in. sprawdzić temperaturę i odpowiedzieć na kilka pytań związanych z podróżami zagranicę lub kontaktami z osobami, które z zagranicy wróciły.
  3. Odwołaliśmy wszystkie wyjazdy służbowe  pracowników i zaplanowane wizyty w  zakładzie.
  4. Nasi pracownicy administracyjni w 90 proc. przeszli na system pracy zdalnej. W biurach pracują tylko te osoby, które pełnią dyżury na miejscu i nie mogą pracować poza firmą.
  1. Na teren zakładu wpuszczani są tylko nasi pracownicy. Mają oni obowiązek stosować się do wewnętrznych wytycznych dotyczących bezpieczeństwa.
  2. Przy wejściach do budynków są środki dezynfekujące – każdy na terenie zakładu ma obowiązek dezynfekować ręce. Każdy wydział wyposażony jest w przenośne stanowiska do dezynfekcji rąk.
  3. Kilka razy dziennie prowadzona jest na terenie zakładu dezynfekcja. W szczególności: klamek, włączników świateł, stacjonarnych czytników, kołowrotu. Codziennie dezynfekowane są szatnie.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.