KRAKÓW. Patrycja Sztuka z Sadkowej Góry wygrywa konkurs RMF FM [WIDEO]

Patrycja Sztuka z Sadkowej Góry, w gminie Borowa, wygrała internetowe głosowanie w plebiscycie radia RMF FM „Twoje 5 min”. Przychylność słuchaczy zyskała dzięki wykonaniu przeboju Ani Dąbrowskiej „Porady na zdrady”. W nagrodę jej nagranie trafiło na media społecznościowe RMF FM i jest również puszczane na antenie tej znanej radiostacji.
O wynikach ostatniej edycji konkursu radiostacja poinformowała w piątek (06.11). – Zwyciężczynią naszej zabawy zostaje Patrycja Sztuka! Posłuchajcie tego niezwykłego coveru – czytamy na stronie RMF FM.

Wiadomo, że Patrycja pochodzi z Sadkowej Góry, w gminie Borowa. Uczęszczała do Zespołu Szkół Ekonomicznych w Mielcu. Obecnie studiuje na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Piosenka „Porady na zdrady” była pierwszym utworem, który nagrała w profesjonalnym studiu.

Efekt tego okazał się piorunujący, czego efektem było zwycięstwo w konkursie RMF FM. – Udało się!!! Bardzo dziękuje za wsparcie – tak swój sukces na swoim Facebooku skomentowała Patrycja.
Niewiele ponad miesiąc temu (04.11) identyczny sukces odniósł Krystian Sarama, 25-letni mieszkaniec Tuszymy. On też wygrał internetowe głosowanie w plebiscycie „Twoje 5 min”. Przychylność słuchaczy zyskał dzięki wykonaniu piosenki Eltona Johna „Can You Feel The Love Tonight”.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.