TUSZYMA. Niebywały sukces Krystiana Saramy. Sprawdź jak zaśpiewał [WIDEO]

Krystian Sarama, 25-letni mieszkaniec Tuszymy, wygrał internetowe głosowanie w plebiscycie radia RMF FM „Twoje 5 min”. Przychylność słuchaczy zyskał dzięki wykonaniu znanej piosenki Eltona Johna „Can You Feel The Love Tonight”. W nagrodę jego nagranie trafiło na media społecznościowe RMF FM i jest puszczane na antenie tej radiostacji.

Zwycięzca październikowej odsłony plebiscytu znanej stacji jest studentem i muzycznym samoukiem. Jak przyznał czasem zaśpiewa na okolicznych uroczystościach. Do konkursu zgłosiła go Barbara Niewiadomska. W produkcji nagrania pomógł mu Michał Borowiec, który pomógł mu w produkcji.

Jak już trochę emocje opadły, chciałbym tylko jeszcze raz zaznaczyć i podziękować wszystkim, za głosy, za wsparcie i za wiarę we mnie! – napisał Krystian Sarama na Facebooku. – Oczywiście Michał za dźwięk, nagranie, klip. Wielki szacun! Udało się, chociaż nie mogę jeszcze uwierzyć w to, ale uczucia niesamowite. Wygraną jest to, ze moja piosenka będzie puszczana w Radiu RMF FM każdego dnia przez cały tydzień. Mam nadzieję, że na tym się nie skończy! Będziemy pracować nad następnym utworem!
Sukces mieszkańca Tuszymy doceniła burmistrz Renata Siembab. – Super wiadomość! Gratuluję Panie Krystianie! Życzę dalszych sukcesów! Mieszkańcy gminy Przecław są bardzo uzdolnieni – komentowała.

Twoje 5 minut w RMF FM – Krystian Sarama

W pierwszej październikowej odsłonie naszej muzycznej zabawy "Twoje 5 minut w RMF FM" zwyciężył Krystian Sarama‼👏 Posłuchajcie jego fenomenalnego wykonania piosenki Eltona Johna "Can You Feel The Love Tonight" 😍💚

Opublikowany przez RMF FM Piątek, 2 października 2020

 
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.