Kradzież rozbójnicza na osiedlu Smoczka

Policja schwytała sprawców włamania w Podborzu

Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży rozbójniczej w jednym z marketów na osiedlu Smoczka. Za swój czyn 29-letni mielczanin odpowie przed sądem.
W poniedziałek (19.09) przed południem, policjanci interweniowali w jednym z marketów na osiedlu Smoczka, gdzie doszło  do kradzieży alkoholu.

Z ustaleń mundurowych wynika, że 29-latek ukradł dwie butelki whisky za ok. 300 zł, a potem próbował uciec, ale zatrzymali go pracownicy sklepu.

Ten jednak nie dawał za wygraną, szarpał się z ochroniarzami, próbując utrzymać przy sobie łup.

Groził także personelowi marketu pozbawieniem życia. Policjanci zakwalifikowali to zdarzenie jako kradzież rozbójniczą. Sprawca był trzeźwy.
Funkcjonariusze przedstawili mu zarzut popełnienia przestępstwa. 29-latek przyznał się do kradzieży rozbójniczej, a prokurator objął go policyjnym dozorem. Ma on także zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych, czyli do obsługi sklepu.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.