Tragiczna śmierć w Mielcu. Mężczyzna skoczył z pasażu.

Tragiczna śmierć w Mielcu. Mężczyzna skoczył z pasażu.

Policja poinformowała dziś o kolejnej próbie samobójczej. Tym razem, niestety, udanej. Mężczyzna (74 l.) skoczył z obiektu Centrum Handlowego „Pasaż” w Mielcu. W stanie krytycznym trafił do szpitala, gdzie zmarł.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło około godziny 17. Z informacji mieleckiej policji wynika, że mężczyzna skoczył z wysokości około pięciu metrów. Pojawiła się również hipoteza, że to nie było samobójstwo, tylko nieszczęśliwy wypadek.

Wiadomo, że spadł na parking. Następnie w stanie krytycznym został przetransportowany karetką do Szpitala Specjalistycznego w Mielcu, gdzie zmarł.  Służby mundurowe ustalają okoliczności tej tragedii. Analizowane są monitoringi, przesłuchiwani są świadkowie.
Wczoraj (03.01) około godziny 19 z wiaduktu skoczyła 14-letnia dziewczyna. Znaleziono ją obok torów, niedaleko parkingu po markecie TESCO.  Przeżyła, ale jej stan określono jako bardzo ciężki.

14-latka skoczyła z wiaduktu, chciała ze sobą skończyć
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

1 Komentarz

  1. współczuje rodzinie ale co ludziom odwala to że rząd nałożył swoje jakieś chore restrykcje że ludzi nie wychodzą bo się boją

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.