Narkotyki na terenie pustostanu przy Wolności [ZDJĘCIE]

Co się dzieje przy ruinach galerii na Smoczce?

Na terenie pustostanu przy ulicy Wolności policjanci zatrzymali 20-letniego mieszkańca Mielca. Mężczyzna miał przy sobie narkotyki.
Pustostan przy ulicy Wolności, zwany szkieletorem, jest często patrolowany przez mielecką policję.

Jest to bowiem miejsce często wskazywane jako niebezpieczne zarówno przez mieszkańców, jak i w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Jak wynika ze zgłoszeń, ma tam gromadzić się młodzież, która spożywa alkohol, zaśmieca i głośno się zachowuje.

Policjanci patrolujący teren pustostanu kilka dni temu zauważyli parę młodych ludzi siedzących na kocu. Młody mężczyzna na widok mundurowych zaczął nerwowo się zachowywać. To spowodowało, że został wylegitymowany. Miał w odzieży susz roślinny.

20-letniego mieszkańca Mielca zatrzymano. Usłyszał zarzut posiadania narkotyków. 20-latek był już karany wcześniej za posiadanie środków odurzających. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Narkotyki na terenie pustostanu przy Wolności [ZDJĘCIE]
Zdjęcie: KPP Mielec.
O Mielec Lokalnie 3113 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.