„Imprezka” w samochodzie z marihuaną i amfetaminą? Są policyjne zarzuty

Mieli przy sobie narkotyki, grozi im więzienie
Zdjęcie ilustracyjne
W zaparkowanym przy Alei Ducha Świętego w Mielcu samochodzie marki BMW policjanci znaleźli marihuanę i amfetaminę. W pojeździe przebywało kilka młodych osób. Podczas rozmowy z jednym z nich mundurowi wyczuli specyficzny zapach palonej marihuany.
Policjanci przeszukali pojazd i dokonali kontroli osobistej mężczyzn. Przy dwóch z nich ujawnili substancję przypominającą narkotyki. Policyjny tester potwierdził, że to marihuana i amfetamina. Obaj mężczyźni (21 i 27 l.) zostali zatrzymani. Następnego dnia przedstawiono im zarzut posiadania narkotyków. Podejrzani odmówili składania wyjaśnień. W sprawie prowadzone są dalsze czynności. Zatrzymani dobrze znani są mieleckim funkcjonariuszom z wcześniej popełnianych przestępstw.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.