Katował swoją rodzinę, a policjantowi groził… siekierą. Trafił do aresztu

Najbliższe dwa miesiące w areszcie spędzi 31-letni mieszkaniec gminy Tuszów Narodowy, który przez co najmniej ostatnie kilka miesięcy fizyczne i psychiczne znęcał się nad swoją rodziną. Mało tego, podczas policyjnej interwencji mężczyzna groził funkcjonariuszowi pozbawieniem życia wymachując w jego kierunku… siekierą. Wcześniej uszkodził samochód swojej siostrze. Groził też członkom rodziny, że ich zabije. Był pijany, wulgarny i agresywny.

Zebrany materiał dowodowy w tej sprawie pozwolił przedstawić domowemu tyranowi zarzut znęcania się nad rodziną, uszkodzenia mienia oraz kierowania gróźb pozbawienia życia m.in. pod adresem funkcjonariuszy. Mężczyzna przyznał się częściowo do stawianych zarzutów twierdząc, że nie był agresywny wobec członków rodziny i policjantów.

Jak się okazało, 31-latek był wcześniej karany za przestępstwa związane z przemocą w rodzinie. Aby odizolować go od jego ofiar, policjanci wystąpili z wnioskiem do sądu o zastosowanie tymczasowego aresztu. Sąd przychylił się do tego wniosku.
O Mielec Lokalnie 3113 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.