Edyta Górniak zaśpiewa w Mielcu

Niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej – Edyta Górniak wystąpi w piątek (02.09) o godzinie 20.30 na Placu Armii Krajowej w Mielcu. Uwaga! Wstęp jest wolny. Występ artystki będzie finałem XIX Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego „Mielec 2016”.

Edyta Górniak swoją karierę rozpoczęła od udziału w musicalu ,,Metro”. Przełomem był jednak 1994 r., kiedy to wystąpiła w Konkursie Piosenki Eurowizji  w Dublinie. Zajęła tam II miejsce wykonując piosenkę „To nie ja”. Kariera Edyty nabrała rozpędu. Rok później ukazał się jej pierwszy album z hitami ,,Jestem kobietą” i ,,Dotyk”. W 1998 r. z Mietkiem Szcześniakiem zaśpiewała znany z filmu „Ogniem i mieczem” – wielki przebój „Dumka na dwa serca”.
O Mielec Lokalnie 3111 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.