Znęcał się nad swoją rodziną, zaatakował policjantkę
Wiemy, kto strzelał na Alei Niepodległości [WIDEO]
Zdjęcie ilustracyjne.

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją matką i innych członkami rodziny. Naruszył też nietykalność cielesną funkcjonariusza policji.

Dwa miesiące temu mielecką policję powiadomiono o przemocy domowej, do której miało dochodzić na terenie powiatu. 28-letni mężczyzna znęcał się nad swoją matką  i innymi członkami rodziny.
Znęcał sie nad matką

Mundurowi ustalili, że awantury, wyzwiska, groźby i przemoc zdarzały się w tym domu, gdy tylko mężczyzna pił alkohol. Wtedy terroryzowana przez niego rodzina zazwyczaj wzywała na policję.

W czasie jednej z ostatnich interwencji, podczas zatrzymania, mężczyzna uderzył policjantkę barkiem, czym naruszył nietykalność cielesną umundurowanego funkcjonariusza.

Z ustaleń policji wynika, że sprawca, nie tylko znęcał się psychicznie i fizycznie nad matką, ale także nad innymi członkami rodziny, kierując wobec nich groźby pozbawienia zdrowia i życia. Wcześniej był również karany za znęcanie się nad rodziną.

Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił przedstawić 28-latkowi zarzuty fizycznego i psychicznego znęcania się rodziną oraz naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza.
Sąd Rejonowy w Mielcu, na wniosek policji i prokuratury, zastosował wobec 28-latka tymczasowy areszt na okres dwóch miesięcy. Mężczyźnie grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.