Gdzie jest Magdalena Uzar? Policja szuka zaginionej

Gdzie jest Magdalena Uzar? Policja szuka zaginionej

Trwają poszukiwania Magdaleny Uzar, 35-letniej mieszkanki Mielca. Kobieta wyszła z domu wczoraj (25.05) rano i ślad po niej zaginął. Gdzie jest?

Magdalena Uzar wyszła z domu na zajęcia w rejonie ulicy Biernackiego w Mielcu. Nie dotarła tam. Ostatni raz widziana była w rejonie dworca autobusowego. Nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej: wzrost około 161-164 cm, szczupła budowa ciała, oczy ciemne, włosy krótkie koloru ciemnego, może posiadać okulary korekcyjne.
W chwili zaginięcia miała na sobie bluzę koloru czerwonego z wizerunkiem dwóch misiów z przodu. Ubrała też spodnie typu jeans, buty tenisówki koloru granatowego. Może mieć czarną torebkę.

Osoby, które widziały zaginioną, znają miejsce jej pobytu lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jej pobytu, proszone są o kontakt z komendą policji w Mielcu. Można też dzwonić pod nr tel.: 822 73 26, 822 73 10 lub 112.

Aktualizacja

W czwartek (27.05) policja poinformowała o odnalezieniu Magdaleny Uzar.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.