MIELEC. Uprawiał konopie indyjskie za miastem, grozi mu więzienie

Starszy mężczyzna uprawiał konopie w swoim ogródku

Policjanci zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który na działce rekreacyjnej w Woli Mieleckiej uprawiał konopie indyjskie. Narkotyki miał również w mieszkaniu w Mielcu.

„Hodowcę” ustalili i zatrzymali mieleccy funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykową ustalili i zatrzymali mężczyznę, który na działce rekreacyjnej w Woli Mieleckiej uprawiał konopie indyjskie. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli 12 krzewów. 28-latek narkotyki miał także w domu. Podczas przeszukania w mieszkaniu w Mielcu, które zajmował, policjanci znaleźli marihuanę.
Mężczyzna został zatrzymany. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić mu zarzuty uprawy konopi i posiadania narkotyków. 28-latek przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Zastosowano wobec niego poręczenie majątkowe na poczet przyszłej kary. Narkotyki trafią do policyjnego laboratorium, gdzie zostaną poddane badaniu. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

3 Komentarze

  1. Marihuana to używka, tak samo jak cukier, alkohol, tytoń. Narkotyki to min. LSD, kokaina, amfetamina, ekstazy.

    Jeżeli popełniacie tak podstawowy błąd jak pomylenie marihuany z narkotykami to oznacza, że nie powinniście pisać artykułów o substancjach psychoaktywnych… bo się nie znacie na tym

    • Ale przestępstwo posadził parę krzaków wielka szkoda i do 3 lat a napaść z pobiciem i zawiasy by dalej się rozkręcił do większego wyroku to nasza Polska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.