Znęcał się nad kobietą, jeździł pijany autem po mieście

Mieszkaniec gminy Czermin kradł, oszukiwał, niszczył...

Pięć lat więzienia grozi 39-letniemu mieszkańcowi Mielca, który znęcał się nad konkubiną, zabrał jej auto i pod wpływem alkoholu ruszył w miasto.
Do zdarzenia doszło w ubiegłym miesiącu. Mężczyzna zabrał kluczyki do samochodu swojej partnerce i bez jej zgody wsiadł za kierownicę citroena. Następnie ruszył w miasto. Zatrzymali go policjanci. W organizmie ma prawie półtora promila alkoholu.

39-latek został osadzony w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty krótkotrwałego użycia pojazdu oraz jazdy w stanie nietrzeźwości.

Mężczyzna przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. W czasie zbierania materiału dowodowego mundurowi ustalili, że groził on i znęcał się nad konkubiną.
Sąd zastosował wobec 39-latka środek zapobiegawczy w postaci aresztu na trzy miesiące.  Grozi mu kara pozbawienia wolności na okres pięciu lat.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.