Ekstazy jako… chlor do basenu
Policjanci patrolujący Al. Niepodległości zauważyli bmw, które sposobem jazdy wzbudził ich podejrzenia. Zatrzymali więc pojazd do kontroli drogowej. Znajdowało się w nim dwóch mężczyzn: 20-letni kierowca i o rok młodszy pasażer. Obaj okazali się być mieszkańcami Mielca. Po sprawdzeniu dokumentów oraz stanu trzeźwości kierowcy, policjanci przeprowadzili kontrolę osobistą obu mężczyzn.

W odzieży 19-latka znaleźli folię z suszem roślinnym i tabletką. Właściciel tych substancji został zatrzymany w areszcie. Narkotester potwierdził, że to marihuana i ekstazy. Zatrzymany w pierwszej rozmowie z policjantami twierdził, że znaleziona tabletka to chlor do basenu ogrodowego.
19-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Jego starszy kolega został przesłuchany w charakterze świadka. Obaj złożyli obszerne wyjaśnienia.
O Mielec Lokalnie 3107 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.