Dziś na Solskiego jak za dawnych lat – Stal Mielec kontra Ruch Chorzów [FILM]
Przed nami inauguracja piłkarskiego sezonu w Mielcu! Dziś (28.07) o godzinie 20:45 na stadionie przy ulicy Solskiego zmierzą się najbardziej utytułowane kluby I ligi. Dwukrotny Mistrz Polski Stal Mielec podejmie Ruch Chorzów, który aż 14-krotnie tryumfował w polskiej Ekstraklasie.

Choć goście przeżywają kłopoty organizacyjne, czego efektem były problemy z uzyskaniem licencji na grę w I lidze, to na pewno na boisku zostawią serducho, i w żadnym wypadku nie wolno ich lekceważyć.
Jako że mecz zapowiada się hitowo, będzie transmitowane na antenie Polsatu Sport. Mimo tego nie brakuje chętnych do obejrzenia tego spotkania na żywo. Udało się sprzedać już ponad 4 tys. biletów!
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.