Trwa zwycięska passa piłkarzy Stali Mielec. W piątek (22.11) podopieczni Dariusza Marca wygrali w Suwałkach z tamtejszymi Wigrami 0:3 i umocnili się w ścisłej czołówce Fortuna I ligi. Wszystkie trzy braki w tym spotkaniu zdobył Bartosz Nowak, najlepszy snajper FKS.
Mielczanie wyszli na prowadzenie już w pierwszej minucie. Celnie trafił Bartosz Nowak. Gospodarze ruszyli do ataki, ale niewiele im to dawało. W 74. minucie po faulu na Adrianie Paluchowskim rzut karny wykorzystał Nowak. Bramkę numer trzy pomocnik FKS zdobył w doliczonym czasie gry.
Bramki z meczu #Fortuna1LIGA @wigry_suwalki – @fksstalmielec 0:3. @_1liga_ #WIGSTM https://t.co/eWkPmIIBUO
— Polsat Sport (@polsatsport) November 22, 2019
19. kolejka Fortuna 1 Liga, piątek, 22 listopad
Wigry Suwałki – Stal Mielec 0:3 (Nowak 1’, 74’, 92’)
FKS: Damian Primel – Mateusz Żyro, Maciej Urbańczyk, Andreja Prokić (67′ Adrian Paluchowski), Szymon Stasik, Bartosz Nowak, Grzegorz Tomasiewicz (81′ Wojciech Lisowski), Mateusz Bodzioch, Krystian Getinger, Lukas Bielak, Josip Barisic (50′ Łukasz Janoszka)
W następnej kolejce, w sobotę (30.11) podopieczni trenera Dariusza Marca zagrają na swoim stadionie z wiceliderem Podbeskidziem Bielsko-Biała. Początek tego spotkania już o godzinie 12:40.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis