Mielecka Stal skuteczna w Suwałkach. Trzy bramki Bartosza Nowaka

Fot.: stalmielec.com

Trwa zwycięska passa piłkarzy Stali Mielec. W piątek (22.11) podopieczni Dariusza Marca wygrali w Suwałkach z tamtejszymi Wigrami 0:3 i umocnili się w ścisłej czołówce Fortuna I ligi. Wszystkie trzy braki w tym spotkaniu zdobył Bartosz Nowak, najlepszy snajper FKS.
Mielczanie wyszli na prowadzenie już w pierwszej minucie. Celnie trafił Bartosz Nowak. Gospodarze ruszyli do ataki, ale niewiele im to dawało. W 74. minucie po faulu na Adrianie Paluchowskim rzut karny wykorzystał Nowak. Bramkę numer trzy pomocnik FKS zdobył w doliczonym czasie gry.

19. kolejka Fortuna 1 Liga, piątek, 22 listopad
Wigry SuwałkiStal Mielec 0:3 (Nowak 1’, 74’, 92’)
FKS: Damian Primel – Mateusz Żyro, Maciej Urbańczyk, Andreja Prokić (67′ Adrian Paluchowski), Szymon Stasik, Bartosz Nowak, Grzegorz Tomasiewicz (81′ Wojciech Lisowski), Mateusz Bodzioch, Krystian Getinger, Lukas Bielak, Josip Barisic (50′ Łukasz Janoszka)
W następnej kolejce, w sobotę (30.11) podopieczni trenera Dariusza Marca zagrają na swoim stadionie z wiceliderem Podbeskidziem Bielsko-Biała. Początek tego spotkania już o godzinie 12:40.
O Mielec Lokalnie 3111 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.