Dwie porażki z rzędu

W ciągu zaledwie czterech dni piłkarze Stali Mielec zanotowali dwie wyjazdowe porażki. Są one o tyle bolesne, że poniesione najniższym rozmiarem 1-0. W czwartek (24.10) FKS przegrał z Odrą Opole, a dziś z Chrobrym Głogów. Z pewnością żal straconych punktów.
W pierwszej połowie meczu w Głogowie stroną przeważającą była Stal. W 33.minucie po strzale Szymona Stasika piłka minimalnie minęła bramkę Chrobrego. Siedem minut później Bartosz Nowak trafił piłką w słupek. W drugiej połowie mocniej przysnęli gospodarze. Efektem tego był gol zdobyty w 59. minucie. Mimo, że do końca meczu sytuacji nie brakowało, to wynik nie uległ już zmianie.

W czwartek (24.10) w zaległym spotkaniu 13. kolejki Fortuna I Ligi mielczanie przegrali na wyjeździe z Odrą Opole 1:0. W następnej kolejce, w niedzielę (03.11) Stal na swym stadionie podejmować będzie spadkowicza z Ekstraklasy, Zagłębie Sosnowiec. Początek tego meczu o godzinie 17.
15. kolejka Fortuna 1 Liga, sobota, 26 październik
Chrobry GłogówStal Mielec 1:0
FKS: Damian Primel – Andreja Prokić (37’ Adrian Paluchowski), Mateusz Mak (63’ Maciej Urbańczyk), Szymon Stasik, Josip Soljic, Bartosz Nowak, Grzegorz Tomasiewicz, Mateusz Bodzioch, Krystian Getinger, Lukas Bielak, Wojciech Lisowski (81’ Mateusz Żyro).

 
13. kolejka Fortuna 1 Liga, czwartek, 24 październik
Odra OpoleStal Mielec 1:0
FKS: Seweryn Kiełpin – Mateusz Żyro, Andreja Prokić, Mateusz Mak, Szymon Stasik (79’ Paweł Olszewski), Łukasz Janoszka (11’ Grzegorz Tomasiewicz), Josip Soljic, Bartosz Nowak, Mateusz Bodzioch, Krystian Getinger, Wojciech Lisowski (65’ Grzegorz Tomasiewicz).
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.