Dwie porażki z rzędu

W ciągu zaledwie czterech dni piłkarze Stali Mielec zanotowali dwie wyjazdowe porażki. Są one o tyle bolesne, że poniesione najniższym rozmiarem 1-0. W czwartek (24.10) FKS przegrał z Odrą Opole, a dziś z Chrobrym Głogów. Z pewnością żal straconych punktów.

W pierwszej połowie meczu w Głogowie stroną przeważającą była Stal. W 33.minucie po strzale Szymona Stasika piłka minimalnie minęła bramkę Chrobrego. Siedem minut później Bartosz Nowak trafił piłką w słupek. W drugiej połowie mocniej przysnęli gospodarze. Efektem tego był gol zdobyty w 59. minucie. Mimo, że do końca meczu sytuacji nie brakowało, to wynik nie uległ już zmianie.

W czwartek (24.10) w zaległym spotkaniu 13. kolejki Fortuna I Ligi mielczanie przegrali na wyjeździe z Odrą Opole 1:0. W następnej kolejce, w niedzielę (03.11) Stal na swym stadionie podejmować będzie spadkowicza z Ekstraklasy, Zagłębie Sosnowiec. Początek tego meczu o godzinie 17.