Remis z Sosnowcem

Po udanym występie w Pucharze Polski wydawało się, że piłkarze Stali Mielec „pójdą za ciosem” i pewnie wygrają z Zagłębiem Sosnowiec. Rywale jednak postawili na tyle trudne warunki, że wywalczony dziś (03.11) remis na Solskiego należy uznać chyba za sukces.
W pierwszej połowie stroną przeważają byli mielczanie, niewiele jednak z tego wynikało. Co prawda było kilka sytuacji pod bramką rywala, ale zawsze czegoś brakowało. Podobnie było w drugiej części spotkania. A jako że niewykorzystane okazje lubią się mścić, w 75. minucie to sosnowiczanie wyszli na prowadzenie. Nie załamało to jednak gospodarzy, którzy chwilę później doprowadzili do wyrównania. Gola, jak się okazało, na wagę remisu zdobył Josip Sojlić. Na więcej zabrakło czasu.

W następnej kolejce, w sobotę (09.11) mielecka Stal zagra na wyjeździe z przeżywającą kryzys w tym sezonie Chojniczanką Chojnice. Początek tego meczu o godzinie 16.

16. kolejka Fortuna 1 Liga, niedziela, 3 listopad
Stal MielecZagłębie Sosnowiec 1:1 (Soljić 81’)
FKS: Damian Primel, Paweł Olszewski, Mateusz Żyro, Maciej Urbańczyk, Mateusz Mak, Bartosz Nowak, Adrian Paluchowski (46’ Josip Soljic), Grzegorz Tomasiewicz, Mateusz Bodzioch, Krystian Getinger, Lukas Bielak (46’ Andreja Prokić). Widzów: 2 873.
 
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.