Stal Mielec z licencją PZPN na grę w Ekstraklasie

Lech wygrywa po błędach bramkarza Stali W[WIDEO]

Komisja Odwoławcza Polskiego Związku Piłki Nożnej przyznała dziś licencję Stali Mielec na grę w PKO BP Ekstraklasie w sezonie 2021/22.

W stosunku do Stali Mielec Komisja Odwoławcza do spraw Licencji Klubowych PZPN postanowiła:
  • przyznać licencję na rozgrywki Ekstraklasy w sezonie 2021/2022 z nadzorem finansowym;
  • utrzymać w mocy decyzję nieprzyznającą klubowi licencji na rozgrywki klubowe UEFA w związku z naruszeniem kryterium F.04;
  • zobowiązać klub do realizacji ugód zawartych z zawodnikami, w terminach wykazanych w przedmiotowych ugodach bez możliwości ich dalszego odraczania;
  • nałożyć na klub obowiązek zapłaty kwoty 15 000 zł za naruszenie dyscypliny procesu licencyjnego.

W pierwotnym terminie komisja PZPN nie przyznała klubowi z Mielca licencji na grę w Ekstraklasie. Dzisiejsza decyzja jest efektem odwołania się FKS.
Sportowo Stal Mielec już utrzymała się w krajowej elicie. „Kropkę nad i” postawiła w niedzielę (16.05), remisując na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław 1-1.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.