Darmowe autobusy MKS Mielec dla wszystkich wolontariuszy WOŚP

Chcesz kupić bilet MKS on line? Nie w Mielcu

W sobotę i niedzielę (28-29.01) wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będą mogli skorzystać z bezpłatnego transportu Miejską Komunikacją Samochodową.

Darmowe przejazdy autobusami dotyczą wszystkich linii MKS na terenie Mielca. Wolontariusze będą musieli jednak okazać identyfikator wydanych przez sztab 31. Finału WOŚP.
Wielka Orkiestra w Mielcu grać będzie przez dwa dni. W sobotę imprezy odbywać się będą w Galerii Navigator, a w niedziele w Samorządowym Centrum Kultury.

Licytacje prowadzić będą Tomasz Łępa i Kevin Aiston. W programie także Bieg i Marsz Nordic Walking „Policz się z cukrzycą”. Na koniec odbędzie się Światełko do nieba na Placu Armii Krajowej.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.