Czwórka mieszkańców powiatu mieleckiego z koronawirusem

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie powiadomiła dziś (22.08) o kolejnych potwierdzonych przypadkach koronawirusa w powiecie mieleckim.

Ministerstwo Zdrowia informuje, że w całym kraju koronawirusem potwierdzono u 61 181 osób, z których 1 951 zmarło. Na Podkarpaciu zaraziło się 2 054 osób: 1 211 wyzdrowiały, a 79 odeszło. Pod nadzorem znajduje się 27 osoby, 3 688 poddano kwarantannie, w izolacji jest 641, w szpitalach – 123.
Dziś podkarpacki Sanepid poinformował o kolejnych czterech przypadkach koronawirusa na naszym terenie. Chodzi o trzech mężczyzn i kobietę. Do tej pory na naszym terenie Covid-19 dotknął 66 osoby, z których 44 wyzdrowiało. Kwarantanną objętych jest 147 mieszkańców powiatu mieleckiego.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.