MIELEC. Śmierć w wyrobisku

Dziś (21.08) popołudniu w zbiorniku wodnym na osiedlu Rzochów doszło do tragedii. Do wody w niestrzeżonym miejscu wszedł 38-letni mężczyzna i zaczął tonąć. Wyciągnięto go na brzeg i zaczęto reanimować. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Z informacji mieleckiej policji wynika, że do zdarzenia doszło około godziny 17 w niestrzeżonej części kąpieliska przy ulicy Kolejowej. 38-letni mężczyzna spędzał tam czas ze znajomymi, prawdopodobnie był pod wpływem alkoholu. W pewnym momencie wszedł do wody i zaczął tonąć.
Osoby wypoczywające obok rzuciły się na ratunek. Skutecznie. Mężczyzna był jednak nieprzytomny. Podjęto więc reanimację, która trwała kilkadziesiąt minut. 38-latek został przewieziony karetką do Szpitala Specjalistycznego w Mielcu, gdzie około godziny 20, niestety, zmarł. Policja wraz z Prokuraturą Rejonową prowadzi czynności w celu wyjaśnienia okoliczności tragicznej śmierci mężczyzny.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.