Mieszkanka powiatu mieleckiego z potwierdzonym koronawirusem

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie powiadomiła dziś (13.08) o kolejnym potwierdzonym przypadku koronawirusa w powiecie mieleckim.

Wedle najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia w całym kraju koronawirusa potwierdzono u 54 487 osób, z których 1 844 zmarło. Na Podkarpaciu zaraziło się 1 728 osób: 972 wyzdrowiały, a 73 odeszło. Pod nadzorem znajduje się 26 osób, 3 912 poddano kwarantannie, w izolacji jest 575.
Dzisiaj podkarpacki Sanepid poinformował o kolejnym przypadku koronawirusa na naszym terenie. Chodzi o kobietę. W sumie na naszym terenie Covid-19 dotknął 57 osoby, z których 32 wyzdrowiało. Obecnie kwarantanną objętych jest 121 mieszkańców powiatu mieleckiego.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.