Cenzura w TVP? Stanowcza reakcja mielczanina

Wiktor Strzelczyk z Mielca wygrał „Jeden z dziesięciu”

Jak informowaliśmy, pan Wiktor Strzelczyk z Mielca wygrał jeden z ostatnich odcinków kultowego teleturnieju TVP „Jeden z dziesięciu”. Jednak największą popularność dały mu tweety, w których opisał kulisy programu ze swoim udziałem.

Po emisji „Jeden z dziesięciu” ze swoim udziałem Wiktor Strzelczyk ujawnił jego kulisy na Twitterze. Napisał, że wykłócał się z produkcją TVP, by uznali jego odpowiedź. Scena ta została wycięta.
Wycięto z montażu

25-letni mielczanin odpowiedział na 21. pytań, zdobywając w sumie 92 pkt. Tuż po emisji programu, która miała miejsce we wtorek (04.10), pan Wiktor podzielił się z internautami swoimi wrażeniami.

Zrobił to na tyle dosadnie, że tematem zaczęły żyć najbardziej poczytne media w naszym kraju.

Zdradził między innymi, że w finale show otrzymał pytanie o nazwisko kanclerza Niemiec w dniu zjednoczenia kraju. Wskazał na „Helmuta Koehla”, jednak produkcja nie uznała mu tego.

Tadeusz Sznuk tłumaczył to w ten sposób: –

Bez wątpienia wiedział pan, o kogo chodzi, ale nazwisko kanclerza to nie Koehl, a Kohl”.

Pan Wiktor wykłócał się, by uznano mu odpowiedź. Zaznaczył, że potem całą sytuację wycięto.
25-latek opublikował również w sieci serię wpisów z ciekawostkami z planu z „Jednego z dziesięciu”:

– Tadeusz Sznuk od czasu pandemii trzyma dystans fizyczny do graczy. Gdy po finale podszedłem się pożegnać, momentalnie pani reżyser poprosiła o dystans. Ponoć jakiś zawodnik go niby zaraził COVID-em. Tak czy inaczej, pan Tadeusz bardzo rozluźnia atmosferę i pomaga zawodnikom walczyć ze stresem – napisał.

Cenzura w TVP? Stanowcza reakcja mielczanina

Cenzura w TVP?
Pan Wiktor zdradził również, jaka atmosfera panuje na planie popularnego teleturnieju:

– Wszyscy gracze, których spotkałem, byli bardzo mili i fajnie się rozmawiało (…) W studiu nie wolno dać się ponieść światłu reflektorów. Z wypiętą klatką i uśmiechem trzeba zacząć nagranie.

Temat podłapały największe media, w tym Onet i Fakt, pisząc że TVP ocenzurowała mielczanina.

– To przekręcenie podstawowych faktów. Nie było żadnej cenzury. „Jeden z dziesięciu” to piękny program i nie dopuszczę by jego dobre imię zostało skalane. Moje tweety miały na celu popularyzację świetnego teleturnieju – komentował jedną z publikacji pan Wiktor.
Wiktor Strzelczyk z Mielca wygrał „Jeden z dziesięciu”

 
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.