Bezbramkowy remis z Wartą Poznań po słabej grze

Lech wygrywa po błędach bramkarza Stali W[WIDEO]

Piłkarze Stali Mielec bezbramkowo zremisowali dziś z Wartą Poznań. Zdobyty punkt na wyjeździe ni pomógł FKS opuścić ostatnie miejsce.
W pierwszej połowie optyczną przewagę mieli goście z Mielca, ale nic z tego nie wynikało. Inna sprawa, że bezbłędny był bramkarz miejscowych. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie.

W końcówce przycisnęli poznaniacy. W doliczonym czasie gry dobry strzał napastnika gospodarzy na poprzeczkę sparował Rafał Strączek.

– W pierwszej połowie może nie graliśmy rewelacyjnie, ale mieliśmy sytuacje, które powinniśmy rozwiązać lepiej. Bramka otworzyłaby mecz. Potem inicjatywę przejęła Warta. Daliśmy się zepchnąć do obrony. Próbowaliśmy zmian, jednak one nie pomogły, a w końcówce mieliśmy furę szczęścia. Mogliśmy stracić punkt, na szczęście Rafał Strączek się wykazał i udało się zagrać na zero z tyłu. Niestety nadal jesteśmy na ostatnim miejscu w tabeli. Mimo to wciąż wszystko zależy od nas – oświadczył na pomeczowej konferencji prasowej trener Leszek Ojrzyński.

W następnej kolejce FKS zmierzy się na swoim stadionie z Zagłębiem Lubin. Spotkanie to odbędzie się w niedzielę (18.04), o godzinie 12:30.
24. kolejka Ekstraklasy, niedziela, 10 IV 2021
Stal MielecWarta Poznań 0:0
FKS: Rafał Strączek – Bozhidar Chorbadzhiyski, Mateusz Żyro, Marcin Flis – Krystian Getinger, Robert Dadok (83’ Wojciech Lisowski) – Mateusz Matras, Maciej Domański (66’ Mateusz Mak), Grzegorz Tomasiewicz, Andreja Prokić – Aleksandar Kolev (83’ Łukasz Zjawiński).
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.