Balkonowy plantator konopi indyjskiej z Radomyśla Wielkiego [ZDJĘCIA]

Starszy mężczyzna uprawiał konopie w swoim ogródku
Aż 83 krzewy konopi indyjskich znaleźli  policjanci na jednej z posesji w gminie Radomyśl Wielki. Rośliny w różnym stadium rozwoju znajdowały się w doniczkach, które ulokowane były na balkonie.
Mundurowi znaleźli także wysuszone łodygi i susz konopi. Z ustaleń policji wynika, że uprawa należała do członka rodziny właścicielki mieszkania. 39-letni mężczyzna, bo o nim mowa, trafił do aresztu. Zabezpieczone krzewy zostały przekazane do policyjnego laboratorium.
Właściciel balkonowej plantacji usłyszał zarzut uprawiania i posiadania narkotyków. Mężczyzna przyznał się do zarzutu i złożył wyjaśnienia. Prokuratura Rejonowa w Mielcu zastosowała wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.


Fot.: KPP Mielec
O Mielec Lokalnie 3107 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.