Jeden miał marihuanę, drugi – haszysz. Grozi im za to do trzech lat więzienia

Starszy mężczyzna uprawiał konopie w swoim ogródku
Policjanci wydziału kryminalnego komendy w Mielcu zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili tożsamość dwóch mężczyzn, którzy mogą mieć narkotyki.

W czasie przeszukania pojazdu należącego do jednego z nich, 21-letniego mielczanina, mundurowi znaleźli w schowku susz roślinny wyglądem i zapachem przypominający marihuanę. Tester potwierdził, że substancja ta jest narkotykiem. Prowadząc dalsze czynności policjanci przeszukali dom zajmowany przez drugiego mężczyznę (22 l.). Tam znaleźli kolejną porcję narkotyku w postaci haszyszu.
Obaj mężczyźni zostali zatrzymani, a następnie przedstawiono im zarzut posiadania narkotyków. Obaj przyznali się winy i złożyli wyjaśniania. Grozi im do trzech lat pozbawienia wolności.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.