Zmiana organizacji ruchu w centrum Mielca [MAPA]
Kierowcy muszą się liczyć z kolejnym ograniczeniem ruchu w centrum Mielca. To efekt realizowanej właśnie przebudowy ul. Staffa i Sikorskiego oraz przyległych skrzyżowań. Całkowicie nieprzejezdne będzie skrzyżowanie ul. Kusocińskiego z ul. Staffa. Ta ostatnia będzie ulicą jednokierunkową. Zmieniła się też organizacja ruchu na uliczkach osiedlowych przyległych do ul. Sikorskiego.
Jak zatem się poruszać? Wyłączone z ruchu skrzyżowanie ul. Kusocińskiego z ul. Staffa można ominąć jadąc od Al. Niepodległości ul. Solskiego i Grunwaldzką. W przeciwnym kierunku dojazd ul. Kusocińskiego do Al. Niepodległości będzie możliwy ulic Grunwaldzką i Piotra Skargi.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.