Strefa wreszcie w oku kamery
Mielczanie dopięli swego! Od dziś (02.08) funkcjonuje kamera internetowa, która całodobowo przekazuje obraz zakładów w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Mielcu. O takie rozwiązanie apelowali mieszkańcy podczas jednego ze spotkań dotyczącego zanieczyszczeń powietrza na terenie miasta.

– Mielczanie chcą wiedzieć, w jakim kierunku przemieszczają się zanieczyszczenia. Wiadomo, że sama kamera nie rozwiąże problemu emisji zanieczyszczeń, ale może pomóc w kontroli intensywności i kierunków ich emisji – tłumaczy pełniący funkcję prezydenta Mielca, Fryderyk Kapinos.
Kamera została zainstalowana została na wieży lotniska i skierowana w stronę zakładów SSE. Na stronie internetowej miasta w zakładce „dla mieszkańców” można znaleźć podgląd on-line z wieży, który także przekazuje obraz nocny. Link do obrazu z kamery znajdziecie TUTAJ.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.