Zamarzł na swoim podwórku

Prawdopodobnie wychłodzenie było przyczyną śmierci 66-letniego mieszkańca Mielca. Zwłoki mężczyzny dziś (08.01) przed południem znalazła jego sąsiadka. 66-latek zamarzł na podwórku, w pobliżu swojego domu. Wstępnie wykluczono, aby do śmierci mężczyzny ktoś się przyczynił. Lekarz jako prawdopodobną przyczynę zgonu wskazał wychłodzenie.

Mężczyzna mieszkał samotnie, nie wykluczone, że mógł być pod wpływem alkoholu. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych.

To druga ofiara niskich temperatur w powiecie mieleckim i siódma na Podkarpaciu. Przypomnijmy, że niecały miesiąc (18.12) temu w Rudzie, w gminie Radomyśl Wielki, znaleziono ciało 48-letniego mężczyzny, który zmarł z wychłodzenia. Więcej o tym TUTAJ.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.