Posłanka Skowrońska pisze, że strajkuje, a Sejm… pusty [FILM]

Mielecka posłanka Platformy Obywatelskiej, Krystyna Skowrońska systematycznie publikuje zdjęcia z okupacji Sejmu, w której zresztą bierze udział. Strajk ma potrwać do 11 stycznia. Tymczasem dziś w sieci pojawił się film z którego wynika, że sala poselska jest… pusta.

Strajk posłów PO i Nowoczesnej jest pochodną wydarzeń  16 grudnia ub.r., kiedy to marszałek Sejmu, Marek Kuchciński (PiS) wykluczył z obrad posła PO, Michała Szczerbę. Posiedzenie przeniesiono wówczas do Sali Kolumnowej. Stąd okupacja Sejmu przez opozycję. Bierze w tym udział także posłanka PO z Mielca, Krystyna Skowrońska, relacjonując to na bieżąco:

– Komisje senackie przyjęły budżet bez poprawek, a my w Sejmie protestujemy przeciw łamaniu prawa. A protestujący przed Sejmem to głos ludzi wolnych broniących konstytucyjnych zasad prawa – napisała na Facebooku. – To PiS zrobił zamach na demokrację i gdyby Prezes Kaczyński logicznie myślał to doszedłby do wniosku, że „PUCZ został wywołany przez PiS”. Argumenty za: zamach na Trybunał Konstytucyjny, zamach na wolne media, zamach na służbę cywilną, zamach na sądy, itd. – wylicza mielecka parlamentarzystka PO.
Tymczasem na nagraniu opublikowanym w Internecie przez Dominika Tarczyńskiego, posła PiS, na sali poselskiej nie ma nikogo. Gdzie jest posłanka Skowrońska?
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.