Młodociani bandyci napadali na mielczan. Rozboje, pobicia, kradzieże
W ręce mieleckiej policji wpadł duet 16-letnich bandytów, którzy dokonywali różnego rodzaju napaści na mieszkańców. Mają obi na swoim koncie co najmniej dwa pobicia, kradzież i rozbój. Jak się okazało, obaj chłopcy uciekli z ośrodka wychowawczego, w którym zostali umieszczeni decyzją sądu.

Do pierwszego ataku doszło 2 lutego b.r. na ul. Solskiego w Mielcu. Sprawcy dokonali tam rozboju, zabierając pokrzywdzonemu portfel z pieniędzmi. Kilka dni później na tej samej ulicy pobili przechodnia, wybijając mu zęby. Dzień później, na ul. Dworcowej wyrwali kobiecie torebkę, w której były pieniądze.
Policjanci powiązali fakty i ustalili, kto odpowiada za te przestępstwa. Jeden z zatrzymanych to mielczanin, dobrze znany z wcześniej popełnianych przestępstw. Jego rówieśnik to mieszkaniec województwa świętokrzyskiego. Obaj uciekli z ośrodka wychowawczego, do którego zostali skierowani decyzją sądu. Obaj przyznali się do winy. Odpowiedzą za rozbój, dwa pobicia i kradzież.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.