Wkładał towar do opakowań z tańszych produktów

Byłeś świadkiem tego wypadku? Zgłoś się na policję

Policjanci zatrzymali 63-letniego mężczyźnie, który dokonał oszustwa w jednym ze sklepów na terenie Mielca. Wkładał on droższy towar do opakowań z tańszych produktów. „Zaoszczędził” kilkanaście złotych…
Zatrzymany to mieszkaniec Mielca. Z ustaleń policji wynika, że dopuścił się on dwóch oszustw.

W lipcu i sierpniu przełożył droższy towar (żarówki) do opakowań tańszych produktów. Wyłudził w ten sposób kilkanaście złotych. Na gorącym uczynku ujęła go ochrona sklepu i przekazała policjantom.

Zebrane dowody, w tym nagrania z monitoringu, pozwoliły przedstawić mężczyźnie zarzut oszustwa. Ten przyznał się do  winy i złożył wyjaśnienia.
Choć wartość oszustwa, którego się dopuścił, to kwota zaledwie kilkunastu złotych, wiąże się to z poważnymi konsekwencjami prawnymi. 63-letni mężczyzna odpowie za popełnienie przestępstwa.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.