Przed nami miejski piknik „Grunt to rodzinka”

Za nami miejski piknik „Grunt to Rodzinka”.

W niedzielę (14.08), w godz. 16-22 w parku Lachmana obok Samorządowego Centrum Kultury odbędzie się piknik „Grunt to rodzinka”. W programie wiele atrakcji. Start o godzinie 16.
To już 12. edycja  wydarzenia „Grunt to rodzinka”, które co roku organizuje Urząd Miasta. Jak co roku w parku obok SCK na mielczan czekać będą tam animatorzy z wieloma ciekawymi propozycjami.

W parku „Rzeszowiaków” będzie się mieścić się „centrum dowodzenia” imprezy, gdzie ze sceny konferansjer zachęci do zabawy, poprowadzi konkursy i zajęcia dla dzieci i opiekunów.

Odbędzie się też „Rodzinny labirynt”, który wyłoni Super Rodzinkę. Kolejnymi propozycjami będą między innymi: gra plenerowa „Rodzinny zawrót głowy”, festiwal baniek mydlanych, koncert Lady Fama Show. Będą też „dmuchańce” oraz mała gastronomia.

Przed nami miejski piknik „Grunt to rodzinka”
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.