Więcej czasu na rejestrację pojazdu w Wydziale Komunikacji w starostwie

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla Czytelników, którzy zamierzają zarejestrować swój pojazd. Będzie można to zrobić do końca roku, czyli o 6 miesięcy dłużej niż zapowiadano.

Termin rejestracji aut, w naszym wypadku w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Mielcu, został wydłużony o 180 dni, do 31 grudnia b.r. Chodzi o ewidencję pojazdów używanych sprowadzane z terenu Unii Europejskiej oraz powiadomienie o nabyciu lub zbyciu go.
Rozwiązania te zostały wprowadzone ustawą z 31 marca dotyczącą zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania koronawirusa. Ma to na celu zwalczanie Covid-19, i zmniejszenie obciążenia pracą organów rejestrujących pojazdy, wynikającego ze zwiększonej ilości osób załatwiających sprawy w urzędach.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć TUTAJ.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.