Pożar w bloku przy Alei Ducha Świętego. Niestety jest ofiara śmiertelna
Dziś (14.03) popołudniu w jednym z mieszkań bloku przy alei Ducha Świętego, na osiedlu Lotników w Mielcu wybuchł pożar, w wyniku którego śmierć poniósł 61-letni mężczyzna.

Dym wydobywający się z okna na parterze bloku przy al. Ducha Św., na wysokości skrzyżowania z ulicą Dąbrowskiego, zauważono po godzinie 12. Jeden z przechodniów powiadomił o tym Państwową Straż Pożarną w Mielcu. Ta w sile kilku zastępów szybko zjawiła się na miejscu i przystąpiła do działania.

Ogień palił się w kuchni, ale zadymione było całe mieszkanie. Strażacy z pożarem poradzili sobie bardzo szybko. W pokoju obok znaleźli nieprzytomnego mężczyznę. Niestety, mimo podjętych prób reanimacji, nie udało się uratować jego życia. Przyczyną zgonu najprawdopodobniej były zadymienie. Denatem okazał się 61-letni właściciel lokalu. Mieszkał samotnie.
To w tym bloku doszło dziś do tragedii.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.