Pomóżmy pogorzelcom z Sarnowa. Stracili dobytek, dach nad głową i psiego przyjaciela

Pomóżmy pogorzelcom z Sarnowa. Stracili cały dobytek, dach nad głową i psiego przyjaciela

Ten dzień czteroosobowa rodzina z Sarnowa, w gminie Tuszów Narodowy, zapamięta do końca życia. W środę (27.12) pożar zabrał im dobytek i psiego przyjaciela. Nie zostali jednak sami. Ruszyła zbiórka na ich cel.  

Do nieszczęścia doszło w jednym z domów na terenie Sarnowa, około godziny 9.50.

Ogień ogarnął cały dom

– Korzystając z wolnego poświątecznego czasu wraz z żoną, dziewięcioletnią córką Hanią i pięcioletnim synem Szymonem udaliśmy się na basen. Spędzaliśmy miło czas w wodzie zupełnie nieświadomi, że nasz dom płonie i nie będziemy mieli do czego wracać – wspomina pan Adrian.

Pożar, który ogarnął cały drewniany budynek, stanowił poważne zagrożenie.  Na miejsce udały się liczne zastępy straży pożarnej.

Na szczęście, dzięki błyskawicznej i skutecznej akcji służb, udało się opanować ogień. Dokładne przyczyny pożaru ustala policja.

Na pomoc rodzinie z Sarnowa

– Okres świąteczno-noworoczny dla większości z nas jest wyjątkowy. Jednak naszej rodzinie pewnie przez długi czas będzie się on kojarzył z poczuciem straty materialnej i psychicznej.

– Chociaż wiemy, że powrót do naszego życia sprzed wybuchu ognia w naszym domu będzie długim i trudnym okresem, to jest to nasze największe marzenie. Zrobimy wszystko, by osiągnąć ten cel.

– Każda pomoc będzie dla nas ogromnym wsparciem, dlatego już teraz bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które zechcą otworzyć na nas swoje serca – dodaje pan Adrian.

Pomóc pogorzelcom z Sarnowa możemy za pośrednictwem tej strony internetowej.

Zobacz zdjęcia

Pomóżmy pogorzelcom z Sarnowa - zdjęcie nr 1.
Pomóżmy pogorzelcom z Sarnowa - zdjęcie nr 2.
Pomóżmy pogorzelcom - zdjęcie nr 3.
Pomóżmy pogorzelcom - zdjęcie nr 4.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.