Pobił go dla kilkunastu złotych
Policji z komendy w Tuszowie Narodowym zatrzymali sprawcę rozboju na 63-letnim mężczyźnie. Napastnik napadł i pobił przechodnia, po to by zabrać mu… kilkanaście złotych.

Do zdarzenia doszło w Przykopie, w gminie Padew Narodowa, podczas gdy 63-latek wracał ze spotkania. Napastnik uderzył go i zażądał wydania pieniędzy. Pokrzywdzony wydał mu wszystkie pieniądze, jakie miał przy sobie, czyli kilkanaście złotych.
Kilka godzin po rozboju jego sprawca, 23-letni mężczyzna, był już w rękach policji. W czasie przesłuchania tłumaczył, że zaatakował, bo był pod wpływem alkoholu i miał nieporozumienia z 63-latkiem. Wkrótce stanie przed sądem. Grozi mu do 12 lat więzienia.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.