Tragedia na Dębickiej [FILM]
Dziś (29.10), około godziny 13.30 na ulicy Dębickiej (odcinek drogi wojewódzkiej nr 985, poprzedzający wjazd na obwodnicę Mielca) doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego śmierć na miejscu kierowca fiata bravo. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że zjechał on na przeciwległy pas ruchu wprost pod nadjeżdżający z naprzeciwka samochód ciężarowy. Kierujący fiatem, w wyniku poniesionych obrażeń, zmarł na miejscu. Ranny został kierowca samochodu ciężarowego.
Droga na kilka godzin została zablokowana. Policjanci organizowali objazdy: dla samochodów ciężarowych przez miejscowość Niwiska, dla osobówek przez osiedle Rzochów. Na miejscu tragedii pracowała policyjna ekipa dochodzeniowo–śledcza pod nadzorem prokuratora.

 
Relację wideo z miejsca tragedii można obejrzeć TUTAJ.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

2 Komentarze

  1. Dalej ulica jest zablokowana i objazdy przez Rzochow.
    Panie Marszalku woj podkarpackiego ile osób musi zginąć na tym odcinku drogi gdzie miały być chodniki i oświetlenie?

  2. wybory były – marszałek zwany ortylem został przez idiotów wybrany – teraz ma wszystkich daleko w dupie do następnych wyborów – kasa leci !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.