Pijany kierowca staranował ogrodzenie posesji

Pijany Ukrainiec jechał samochodem przez Mielec

Pijany kierowca wypadł z drogi i taranując ogrodzenie, wjechał na jedną z posesji w Tuszymie. Potem odjechał. Teraz grozi mu za to więzienie.
Do zdarzenia w Tuszymie doszło wczoraj (16.09) wieczorem. Patrol Komendy Powiatowej Policji w Mielcu interweniował tam około godziny 20.

Według osoby zgłaszającej opel wjechał na posesję, niszcząc ogrodzenie i oddalił się. Funkcjonariusze ustalili, że kierowcą opla był 41-letni mieszkaniec gminy Przecław. Policjanci zastali go w domu.

Urządzenie do badania stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało u mężczyzny trzy promile. Kierowca trafił do policyjnego aresztu.
Po wytrzeźwieniu odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości i bez uprawnień. Grozi mu za to do dwóch lat pozbawienia wolności.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.