Pozbądź się starych gratów

W poniedziałek (11.04) na terenie gminy Tuszów Narodowy rusza zbiórka odpadów wielkogabarytowych. Chodzi m.in. o: stare wersalki, rozpadające się regały i fotele, a także zużyty sprzęt RTV i AGD. Można ich wszystkich pozbyć się zupełnie za darmo. Akcja, którą prowadzi Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Mielcu, potrwa cztery dni. Dodajmy, że do środy (06.04) odpady wielkogabarytowe były zbierane w gminie Czermin.

– Wiemy, że zwykle takie przedmioty zajmują dużo miejsca na posesji, ale często z racji rozmiaru i wagi są zbyt kłopotliwe, by zająć się nimi na własną rękę. Nasza ekipa będzie je zbierać w godz. 7.30-19. Odpady wielkogabarytowe należy wynieść na drogę gminną przed swoją posesją  – informuje Marek Bąbała, prezes MPGK w Mielcu. – Czego nie zabierzemy? Odpadów komunalnych, gruzu oraz innych śmieci podlegających selektywnej zbiórce.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.