Mielczanka z koroną Miss Podkarpacia

Iwona Młynarska, Miss Mielca 2015, zdobyła w niedzielę (24.04) w hotelu Grand Chotowa koronę najpiękniejszej mieszkanki Podkarpacia. Pokonała 50 kandydatek i przeszła do kolejnego etapu Miss Polski. A tak rok temu mówiła o swej wygranej w wyborach Miss Mielca:

– Dla mnie to podwójne zwycięstwo. Konkurs, owszem, daje możliwość zaprezentowania się i nawet wygranej, ale jest też formą przełamania własnych słabości. Dodaje wiary w siebie. To od nas samych zależy, co potem z tym zrobimy, w jakim kierunku pójdziemy. Czy wykorzystamy szansę od losu i otwarte drzwi do kolejnych konkursów, sesji czy propozycji

– Nie byłam tak naprawdę do końca przekonana do wzięcia udziału w tym konkursie. Chciałam nawet zrezygnować, gdy zobaczyłam, ile jest innych dziewczyn, jak są ładne i że trzeba włożyć sporo pracy. Dziś wiem, że gdybym tak zrobiła, żałowałabym, że nie odważyłam się, że brakło mi determinacji. A tak mogę powiedzieć, że dałam radę i spełniłam jedno z marzeń mojego życia.
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.