Tragedia na placu budowy kanalizacji w Trzcianie. Nie żyje 44-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego

Dziś (20.12) w nocy w Kliszowie doszło do tragedii. Samochód najechał na leżącego na jezdni 37-letniego pieszego. Mężczyzna zginął na miejscu.

Wczoraj podczas budowy kanalizacji w Trzcianie, w gminie Czermin, nagle ziemia osunęła się na jednego z pracowników. 44-letniego mieszkańca powiatu mieleckiego przewieziono do szpitala. Tam, niestety,  jego życia nie udało się uratować.

W czwartek (12.10), po godzinie 13 w Trzcianie, podczas prac przy budowie kanalizacji ziemia osunęła się na 44-letniego mieszkańca powiatu mieleckiego.
Tragedia w Trzcianie

Mężczyźnie próbował pomóc inny pracownik, który tuż po osunięciu się ziemi, wskoczył do wykopu na ratunek i złamał nogę.

Służby ratunkowe przystąpiły do udzielania pomocy poszkodowanemu. Po wyciągnięciu go nieprzytomnego spod ziemi, ratownicy rozpoczęli akcję reanimacyjną.

Zmarł w szpitalu

44-latek odzyskał częściowo funkcje życiowe i trafił do szpitala. Tam jednak zmarł.

Na miejscu pracowała policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora z Mielca. Zawiadomiono również Państwową Inspekcję Pracy.
Dokładne okoliczności wypadku ma wyjaśnić prowadzone w tej sprawie postępowanie.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.