Kasjerka marketu przy Wolności w Mielcu oszukała na ponad 30 tysięcy złotych
Ponad 30 tys. zł przywłaszczyła sobie 58-letnia mieszkania Mielca. Robiła to pracując jako kasjerka w markecie wielobranżowym przy ulicy Wolności.

Kobieta oszukiwała swego pracodawcę wprowadzając do kasy fiskalnej fikcyjne transakcje zwrotu szklanych butelek. Dziennie uzyskiwała w ten sposób od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Proceder ten trwał od października ubiegłego roku do teraz. Wydawało się, że oszustwo ujdzie „na sucho”.
58-latka w końcu jednak wpadła w ręce policji. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić jej zarzut oszustwa i przywłaszczenia ponad 30 tys. zł. Podczas przesłuchania kobieta tłumaczyła, że do oszustwa skłoniły ją kłopoty finansowe. W sprawie trwają dalsze czynności.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.