Policjantki z Przecławia uratowały życie samobójcy

Policja szuka świadków oszustwa przy Solskiego 6

Funkcjonariuszki Posterunku Policji w Przecławiu uratowały życie 52-letniego mężczyzny. Próbował on popełnić samobójstwo i był tego bliski.
W środę (18.05) po godzinie 8 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Mielcu pilnie skierował patrole do jednej z miejscowości w gminie Przecław.

Z informacji uzyskanej z Centrum Powiadamiania Ratunkowego wynikało, że mieszkaniec tej wsi chce się zabić. Kiedy funkcjonariuszki z Posterunku Policji w Przecławiu, dotarły na miejsce, mężczyzna nie wykazywał już funkcji życiowych.

Liczyła się więc każda sekunda, dlatego policjantki natychmiast podjęły czynności ratunkowe. Do czasu przyjazdu karetki, walczyły o życie 52-latka.
Funkcjonariuszkom udało się przywrócić jego funkcje życiowe, Następnie mężczyzna trafił pod opiekę medyczną. Potem ambulansem przewieziono go do Szpitala Specjalistycznego w Mielcu.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.